واحد تولید

این واحد متشکل ازدو خط خوراک پلت و یک خط اکسترودر مجهزبه میکسرهای مدرن با میکس و یکنواختی بالای ذرات با تکنولوژی اکسترودر دو شفت می باشد که مجموعه دستگاهها باعث تولید و عرضه محصولی با کیفیت مطلوب گردیده است.

 خط پرس پلت لیان دارای توانمندی کامل برای تولید انواع غذای میگو از کوچک ترین تا بزرگ ترین سایزها به شکل های کرامبل و پلت می باشد. پخت بسیار کامل در کنار ماندگاری در زیر آب از دیگر ویژگی های غذای میگو تولید شده بوده تا هضم غذای میگو به حداکثر مقدار ممکن برسد.

خط اکسترودر لیان نیز کاملاً تخصصی برای تولید دشوارترین انواع خوراک با طراحی استثنایی و تکنولوژی به روز بوده که قادر به پخت و تولید غذای ماهی به شکل های شناور، نیمه شناور و ته نشین  با دستگاه چگالی ساز می باشد.

واحد کنترل کیفیت وآزمایشگاه

کلیه مواد اولیه ، مکمل ها و موارد مورد نیاز تولید خوراک، قبل از ورود به انبار کارخانه در گام اول توسط واحد کنترل کیفی مورد آزمایش و نمونه برداری قرار گرفته و تاییدیه های کیفیت و سلامت آنها مورد بررسی قرار می گیرد ، در مرحله بعد مواد اولیه به میزان لازم طبق فرمولاسیونی که با توجه به نیازهای تغذیه ای میگوی پرورشی گونه وانامی و ماهی پرورشی تنظیم گردیده و همراه با فرم جیره اختصاصی در اختیار مدیر تولید برای ترکیب مواد و ورود به چرخه تولید قرار میگیرد و سپس خوراک تولید شده توسط پرسنل مجرب آزمایشگاه و کنترل کیفیت کارخانه آنالیز شده و پس از گواهی تایید، مجوز بسته بندی آن صادر می شود.

واحد بازرگانی

این واحد از بخش هایی چون بازاریابی و توسعه بازار، بازرگانی داخلی و خارجی، فروش و خدمات پس از فروش تشکیل گردیده است.

بخش بازاریابی و توسعه بازار کارخانه در راستای تقویت بانک اطلاعاتی مزارع و پرورش دهندگان و تامین مشتریان جدید ، با توجه به احاطه کامل برشرایط حاکم بر بازار خوراک آبزیان و همچنین بررسی تغییرات محسوس و غیر محسوس در اقتصاد کشور ، اقدام به برنامه ریزی و ارائه طرح های کارشناسی جهت تامین و پوشش نیاز مشتریان می نماید.
بخش فروش شرکت همواره سعی در برقرار کردن ارتباطی مستحکم با مشتریان خود دارد. معتقدیم که صداقت اولین رکن هر ارتباط سازنده ای است .این بخش علاوه بردریافت سفارشات، شناسایی و درک نیازهای مشتریان سعی در ارائه بهترین راهکارها برای مشتریان نموده است.
شرکت تعاونی مهر کشاورزی خلیج فارس تنگستان به منظور ارائه خدمات پس از فروش به خریداران و حمایت از ایشان، همواره ارتباط خود را با آنها حفظ کرده و همیشه در تلاش برای شناسایی مشکلات و موانع احتمالی و رفع نیازهای کارشناسی در زمینه های برنامه غذا دهی مزارع و موارد مرتبط با محصولات و خوراک آبزیان تولیدی کارخانه توسط کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می باشد.